FrostFood

Chcete vědět
něco víc o naší
společnosti?

O nás

O společnosti

Historie

Společnost byla založena na podzim roku 1993 pod obchodním názvem Guseppe a.s. První pizzy pod značkou Guseppe byly na trh dodány koncem roku 1994. Společnost dosáhla v krátké době dominantní postavení na českém a slovenském trhu. V roce 1997 byla společnost koupena norskou společností Orkla Foods. Pod novým vlastníkem společnost úspěšně expandovala do okolních zemí. V následujících letech byla zahájena výroba slaných a sladkých zmrazených knedlíků, taštiček a šišek Guseppe, dnes známých pod značkou Don Peppe.

V letech 2008 – 2010 byla společnost součástí skupiny Dr. Oetker. V roce 2010 společnost od Dr.Oetkera odkoupil management firmy ve spolupráci se skupinou zahraničních investorů.

Dnes je společnost Frostfood, a. s. jedničkou na domácím trhu zmrazených knedlíků a úspěšně exportuje na evropský trh ( např. Dánsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Německo, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Velká Británie).

Don Peppe

Don Peppe je silná česká značka potravin, zejména v kategorii zmrazených knedlíků, taštiček a šišek. Klade důraz na tradiční receptury, kvalitní suroviny a jednoduchou přípravu.

Značka Don Peppe je výsledkem spojení 20 let zkušeností s inovativními postupy při vývoji a výrobě a důrazem na zdravotní benefity výrobku.

Certifikáty

BRC 2016IFS 2016

Proč s námi

Flexibilita – společnost uspokojuje potřeby více než 50 zákazníků od velkých mezinárodních řetězců až po malé a rodinné firmy.

Individuální přístup – společnost je schopna na přání zákazníka přizpůsobit receptury svých výrobků nebo vyvinout výrobek zcela nový.

Kvalita a bezpečnost potravin – společnost je držitelem mezinárodních certifikátů kvality IFS a BRC a je otevřena zákaznickým auditům.

Široké portfolio výrobků – společnost vyrábí více než 200 výrobků v různých cenových úrovních a chuťových variantách.

Tradice a zkušenost – na trhu působíme již 20 let.

Reference