Vítejte ve světě mražených výrobků

Jsme přední český výrobce mražených pizz, knedlíků a dalších specialit.

Don Peppe výrobky

Proč s námi?

Tradice a zkušenost se snoubí s flexibilitou, individuálním přístupem a širokým portfoliem výrobků.

 1. icon

  KVALITNÍ SUROVINY

 2. icon

  Tradice a zkušenost

 3. icon

  Individuální přístup

O nás

Již od roku 1994 pro vás ve firmě FrostFood v Orlických horách vyrábíme mraženou pizzu, knedlíky a další speciality. Naše výrobky jsou z vysoce kvalitních surovin.

Zakládáme si na inovativních postupech a individuálním přístupu.

Aktuality

 • Tradiční výlov kapříků

  08. 02. 2024

  Jako každý rok nám náš pan ředitel vylovil a daroval kapříka na štědrovečerní stůl. Není zrovna milovníkem ryb, a přesto tuto tradici pro nás už roky drží.

  Na oblíbený tradiční výlov se za námi každý rok přijedou podívat i kolegyně na mateřské dovolené s dětmi, kteří lovení kapříků vždy s nadšením sledují. Ostatní si zase popovídají u výborného vánočního punče a ochutnávají cukroví. Tuto tradici si všichni moc užíváme.

  zobrazit článek
 • Podzimní sázení stromků

  25. 10. 2023

  Uvědomujeme si dopad lidské činnosti na kvalitu životního prostředí. I výroba našich produktů po sobě zanechává ekologickou stopu. Proto jsme se rozhodli vrátit přírodě alespoň malou část nazpět.

  Ve spolupráci s městem Rokytnice v Orlických horách jsme vysázeli nové stromky v našem regionu. A proč jsme s rozhodli právě pro sázení stromů? Stromy pomáhají zlepšovat kvalitu vzduchu tím, že absorbují oxid uhličitý a produkují kyslík. Navíc poskytují útočiště pro mnoho druhů zvířat a zachovávají biologickou rozmanitost.

  V pátek 6.10 jsme nechali počítače zavřené, nasadili pracovní rukavice a vydali se do nedalekého lesa sázet mladé smrky a buky. Cílem bylo vysázet 1 000 stromků a obnovit tak prázdná místa po zasažení kůrovcem. Sázení probíhalo mezi Horní Rokytnicí a Panským Polem.

  Počasí nám přálo a práce šla hezky od ruky. Sázeli jsme společně s odborníky ze správy lesa, kteří nám vysvětlili, jak správně postupovat a byli nápomocni po celou dobu práce. Odcházeli jsme s dobrým pocitem ze smysluplné práce, radosti z posílení týmového ducha a s předsevzetím si sázení brzy zopakovat.

  Rádi bychom z pomoci se zalesňováním udělali tradici. Plánujeme v této spolupráci pokračovat a každoročně vysázet minimálně 1 000 nových stromů.

  zobrazit článek
 • Projekt zodpovědná firma

  10. 08. 2023

  Jsme zapojeni do projektu - zodpovědná firma. Je to vzdělávací projekt, který podporuje vzdělávání v oblasti třídění odpadu. Jeho hlavním cílem je předat zaměstnancům českých firem prostřednictvím jejich zaměstnavatelů informace o správném nakládání s odpadem a to nejen v administrativních prostorách firmy, ale i v běžném každodenním životě.

  https://www.zodpovednafirma.cz/cz/clenove-projektu

  zobrazit článek
 • REALIZACE KOMPLEXNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

  26. 08. 2021

  Od 1. září 2020 realizujeme dotační projekt s názvem Podnikové vzdělávání ve FrostFood a. s.

  zobrazit článek

Záleží nám na životním prostředí

Naši společnost zajímá dopad jejího působení na životní prostředí, a proto postupně zavádíme opatření, která jsou ekologicky únosná

 1. illustration

  Šetříme zdroji

 2. illustration

  Redukujeme spotřebu plastů

 3. illustration

  Používáme recyklované materiály

 4. illustration

  Třídíme odpad

 5. illustration

  Šetříme deštné pralesy

 6. illustration

  Přípravujeme kompenzační projekty